Aquapark Wrocław zaprasza na otwarcie nowej strefy – AQUA BEACH BAR

0
361
Źródło: Facebook

Już niedługo odbędzie się otwarcie Aqua Beach Baru. Strefa chilloutu powstaje na terenie Aquaparku przy ul. Borowskiej we Wrocławiu. Na otwarcie planowana jest impreza Silent Disco, która potrwa do 4:00 rano. Nie może Was tam zabraknąć!

Aquapark Wrocław zaprasza na wielkie otwarcie nowej strefy chillout – AQUA BEACH BAR. Będzie to wyjątkowo klimatyczne miejsce w znakomitym położeniu wśród zieleni.

Kiedy otwarcie?

Czekają na Was wygodne leżaki, a w barze będziecie mieli możliwość zakupu kolorowych koktajli, przepysznych szejków i wielu innych wspaniałości – obiecują organizatorzy.

Z okazji otwarcia nowej strefy przygotowano iście wakacyjną formułę – SILENT DISCO (CICHA DYSKOTEKA), czyli zabawa do muzyki miksowanej przez DJ-ów na trzech kolorowych kanałach. Wstęp na imprezę jest bezpłatny, jednak koszt wypożyczenia słuchawek to 20 zł (płatność tylko gotówką).

Źródło: Facebook

Czytaj: Letnie Brzmienia – kto zagra na placu przed Impartem?

Aqua Beach Bar zlokalizowany będzie w Aquapark Wrocław na wzgórzu Andersa, za nowymi basenami zewnętrznymi i oficjalnie wystartuje w piątek, 20 sierpnia, o godzinie 20:00.

Tego dnia organizatorzy będą czekali na wszystkich gości aż do godziny 4:00. Nowa strefa będzie dostępna dla klientów Aquaparku w trakcie różnego rodzaju wydarzeń plenerowych – a tych w najbliższych tygodniach będzie sporo.

Impreza przewidziana jest tylko dla osób pełnoletnich. Wejście na imprezę możliwe będzie od parkingu przy ul. Borowskiej.

Czytaj: We Wrocławiu powstały hotele dla owadów