Beach bary – gdzie szukać ochłody?

0
1083
www.facebook.com/ZaZooBeachBar

Upały nie pozwalają o sobie zapomnieć. Choć długo wyczekiwane, to bywają męczące – gdzie można odpocząć w wielkim mieście?

Piaszczysta plaża, orzeźwiająca bryza morskich fal… Upalna pogoda sprzyja marzeniom o nadchodzących wakacjach. Jednak jeszcze zanim pójdziemy na urlop, możliwe jest zasmakowanie jego uroków w mieście. We Wrocławiu pojawiło się kilka wartych uwagi beach barów, które umożliwiają odpoczynek nad wodą.

Forma Płynna

Beach bar, w którym odpoczniemy od słońca. Drzewa, na których są zawieszone liczne hamaki, dają upragniony cień. Dla wszystkich tych, którym relaks w pobliżu Odry wyda się nudny, Forma Płynna przygotowała szereg dodatkowych atrakcji. Nie tylko kino plenerowe czy joga na trawie, ale również wystawa obrazów, pokaz iluzji karcianych i ognistych sztuczek. Dużym zainteresowaniem cieszą się wieczory z planszówkami, podczas których można wypożyczyć nawet 50 różnych gier. Ciekawie zapowiada się najbliższy weekend na Formie Płynnej – w niedzielę o 16:00 zagra duet Kwiat Jabłoni, który pojawi się także na popularnym festiwalu Opener. Wstęp na wydarzenie jest darmowy.

www.facebook.com/FormaPlynn

Prosto z Mostu

Przez cały czerwiec w Prosto z Mostu będą odbywały się pokazy filmowe. Kino plenerowe działa od środy do niedzieli po zachodzie słońca. Można zrelaksować się przy filmie w ramach odpoczynku po pluskaniu się w basenie – mianowicie Prosto z Mostu posiada swój własny, niewielki basen. Wstęp do niego to koszt jedynie 10 złotych za dzień. Kto nie chciałby sączyć drinka w basenie?

www.facebook.com/ProstoZMostuBeachBar

ZaZoo Beach Bar

Tutaj nie tylko odpoczniemy, ale również zadbamy o kondycję. Treningi Fitness dla kobiet, joga czy zumba to częste aktywności pojawiające się w ZaZoo. Oprócz tego liczne koncerty oraz animację dla dzieci. Jak widać, w ZaZoo pobawią się także najmłodsi. Miło powitane są również zwierzaki – każdy z psiaków dostaje od obsługi miskę wody.

Nawet podczas największych upałów można ciekawie spędzić czas w mieście. Wrocławskie beach bary prześcigają się w coraz ciekawszych ofertach, coraz to nowych propozycjach. Nie sposób nie skorzystać!

www.facebook.com/ZaZooBeachBar

Przeczytaj także:

16 koncertów na wodnych scenach przez całe wakacje. #NaFalach w Poznaniu!

Mistrz fotografii czarno-białej we Wrocławiu 12 czerwca!

Lidl rezygnuje z plastiku podczas grillowania!