Bezpłatne lodowisko w Sky Tower. [lista obiektów i godziny otwarcia]

0
1049

Lodowisko w Sky Tower zostanie otwarte już 17 stycznia. Atrakcja dla łyżwiarzy umieszczona będzie na parterze budynku i będzie to pierwsze lodowisko we Wrocławiu znajdujące się w galerii handlowej. Skorzystać z niego będziemy mogli bezpłatnie.

Nie będzie to największe lodowisko we Wrocławiu, ponieważ jego powierzchnia wyniesie zaledwie 120 metrów kw., ale za to skorzystać będzie można z niego zupełnie bezpłatnie. Na miejscu będzie dostępna również wypożyczalnia łyżew. Koszt jednorazowego wypożyczenia to 8 zł. Dodatkowo będzie można zaopatrzyć się w kask (opłata wynosić będzie 3 zł). Nie musimy się również martwić o przyniesione na lodowisko buty, odzież oraz inne przedmioty. Dla klientów udostępniona zostanie darmowa szatnia z szafkami zamykanymi na kluczyk.

Jak długo będziemy mogli korzystać z lodowiska w Sky Tower spytaliśmy Agnieszki Solarz, dyrektorkę marketingu Obiektów Komercyjnych w LC Corp S.A. : „W Sky Tower będzie można ślizgać się aż do końca lutego.”

Lodowisko będzie czynne przez cały tydzień od godz. 10.00 do 20.00.

Inne lodowiska we Wrocławiu

Mamy niestety złą wiadomość dla wielbicieli przejażdżek na świeżym powietrzu. W tym roku lodowisko na Pergoli przy Hali Stulecia jest nieczynne. Skorzystać za to możemy z 3 innych lodowisk na terenie miasta: w Hali Orbita, na ulicy Brücknera oraz na Spiskiej.

View this post on Instagram

#passion#iceskating#wroclove @olleckaa ❄️

A post shared by Natalia Wróblewska (@wariatkanatka) on

W Hali Orbita jednocześnie ślizgać się może 70 osób, na Brücknera 40 osób, za to na Spiskiej aż 200 osób. Wszystkie powyższe lodowiska otwarte są 7 dni w tygodni, ale w weekendy godziny otwarcia są inne.

Godziny otwarcia:

Lodowisko w Hali Orbita
w dni powszednie: 17.00-22.00 (z wyjątkiem rezerwacji na szkółki i ferii zimowych)
sobota – niedziela: 8.00-22.00 (z wyjątkiem rezerwacji na szkółki)

Lodowisko na Spiskiej
w dni powszednie: 17.00-22.00
sobota i niedziela: 8.00-22.00

Lodowisko na Brücknera
w dni po­wsze­dnie: od go­dziny 16.00 do go­dziny 21.50
sobota i niedziela: od go­dziny 9.00 do go­dziny 21.00.

Lodowisko w Sky Tower:
cały tydzień od godz. 10.00 do 20.00.