Masz dziecko do 12 lat? Pomóżcie Laboratorium Kreatywności wykonać zadanie!

0
817

Na początku marca pisaliśmy o nich przy okazji warsztatów z kuchni molekularnej dla dzieci. Tym razem Laboratorium Kreatywności pilnie poszukuje architektów w wieku od 6 do 12 lat. Do wykonania jest bardzo ważne zadanie. Dzieci zrobią je na zajęciach z projektowania. Start: 30 marca o 15:00!

Laboratorium Kreatywności chce przekonać, że nauka to świetna zabawa. Udało im się to udowodnić chociażby na początku marca. Dzieci, które uczestniczyły w zajęciach kuchni molekularnej zorganizowanych przez Laboratorium nie mogły oderwać oczy od prezentowanych eksperymentów. Co więcej, mógły same zrobić np. lody przy pomocy azotu. Przekonało to ich, że wiedza z fizyki czy chemi może być użyteczna i wywoływać uśmiech a twarzy.

Po sukcesie warsztatów z kuchni molekularnej Laboratorium Kreatywnośc zaprasza na kolejne zajęcia. Tym razem przyda się wiedza nie tylko z fizyki ale również ta bardziej techniczna. Wszystko dlatego, że dzieci będą mogły przy pomocy wykładowców zaprojektować własną budowlę.

Jeżeli więc chcielibyście żeby wasze dzieci poznały tajniki projektowania i architektury, a przede wszystkim kreatywnie spędziły czas przekonując się do czego można wykorzystać technologię, to zajrzyjcie na warsztaty Laboratorium Kreatywności 30 marca.

Przed nami kolejne wyzwanie. Do jego wykonania potrzebujemy pomocy młodych zdolnych architektów. Otrzymaliśmy zlecenie od bardzo ważnego klienta i pozostało nam bardzo mało czasu do realizacji. Naszym zadaniem jest zaprojektowanie mieszkań w nowym budynku. Klient w pełni ufa młodym architektom i oddaje się w nasze ręce.
Zbieramy zespół małych geniuszy do stworzenia projektów oraz wielkiej makiety. Bez Was nie damy sobie rady, potrzebujemy Waszego kreatywnego podejścia. Cytat: źródło

Na warsztaty z projektowania i architektury zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Na zajęcia można zapisać pociechy kontaktując się z Laboratorium poprzez ich Facebooka lub telefonicznie pod numerem 883 624 090.

Spieszcie się, bo zostało tylko już kilka godzin na zapisanie się.