Nick Vujicic we Wrocławiu!

0
1103
Pendulum Summit

Nick Vujicic przejedzie do Wrocławia 2 czerwca, a spotkanie z nim odbędzie się na Stadionie Wrocław w ramach Festiwalu Odnowienie. Znany mówca będzie poruszał temat religii, Boga oraz tego, jak wiara zmieniła jego życie.

Jedną rzeczą jest myśleć, że Bóg jest prawdziwy, a inną naprawdę go poznać i żyć zgodnie z planem, jaki dla nas przygotował. On sprawił, że pomimo braku kończyn jestem Jego nogami i rękami, dzielę Jego miłość z ludźmi na całym świecie. Jestem bardzo wdzięczny, że możecie spotkać się ze mną 2 czerwca. – zapowiada Nick Vujicic.

Ewangelizator, mówca motywacyjny, nadzieja dla wielu ludzi – o to, kim jest Nick Vujicic. Jego niesamowita postawa i życie, jakie prowadzi, fascynują ludzi na całym świecie. Urodził się z rzadką chorobą znaną jako zespół tetra-amelia, czyli całkowitym wrodzonym brakiem kończyn. Obecnie osiąga sukces nie tylko na polu zawodowym, ale również prywatnym. Jest szczęśliwym mężem i ojcem.

Działalność Nicka Vujicica nie ogranicza się do spotkań, rozmów, przemówień. Aktywnie działa na YouTubie, pisze motywacyjne książki, występuje w filmach. Jest dyrektorem organizacji, która wspiera ludzi, żyjących bez kończyn. Podróżuje i udowadnia innym, że pokonanie własnych ograniczeń jest możliwe.

Jego postawa jest godna podziwu, co zauważyli organizatorzy Festiwalu Odnowienie. Postanowili zaprosić Nicka Vujicica, aby swoim przykładem wspierał i motywował innych. Nie zawsze było mu łatwo, zaś ogromną siłę czerpał w wierze. Obecnie, głosząc wiarę w Boga, wskazuje drogę innym.

Ideą Festiwalu jest – jak przekazuje jego organizator – łączenie ludzi. To jedyne spotkanie ludzi wierzących na tak dużą skalę. W przygotowaniach bierze udział ponad 60 różnych wspólnot, organizacji chrześcijańskich, wierzących. Tysiące osób o wspólnej wierze będą dzielić się wsparciem i nadzieją.

Chcemy umacniać jedność bez barier i budować porozumienie między ludźmi ponad wszelkimi podziałami w oparciu o wartości chrześcijańskie. Naszym pragnieniem jest, by imię JEZUS znów kojarzyło się z nadzieją, wolnością, bezpieczeństwem, przebaczeniem i akceptacją. To wartości, które są ważne dla mieszkańców całego naszego miasta, dlatego również w tym roku festiwal został objęty patronatem honorowym Prezydenta Wrocławia. – przekazują organizatorzy.

Festiwal Odnowienie potrwa od 30 maja do 2 czerwca. Przyjazd Nicka Vujicica zaplanowano na ostatni dzień – bez wątpienia jest to największe wydarzenie Festiwalu. ODNFEST odbywa się po raz trzeci, ponownie we Wrocławiu, zaś sukces ubiegłorocznych edycji pozwala podejrzewać, że Festiwal wpisze się w tradycję miasta. Wydarzenia będą rozsiane w całym mieście, natomiast spotkanie z Nickiem Vujicicem odbędzie się na Stadionie Miejskim. Bilety na wydarzenie są darmowe – już od 15 kwietnia będą dostępne na stronie ebilet.pl

PODAJ DALEJ! Nick Vujicic zaprasza na Stadion Wrocław

Nick Vujicic we Wrocławiu | Odnowienie Festival | 2 czerwca | Stadion WrocławDARMOWE wejściówki będą dostępne od 15 kwietnia na portalu ebilet.pl ?WIĘCEJ INFO • • • WWW.ODNFEST.PL

Publisert av Odnowienie Festival Onsdag 27. mars 2019

Interesujesz się sportem? Zajrzyj na: f7sport.pl

Przeczytaj również:

Hotele zasłaniające Akropol. Sprzeciw Ateńczyków

Najbardziej znani architekci zaprojektują Towarową 22!

Kawiarenka Snu. Nietypowe miejsce w centrum miasta