Nowe lokale pełne słodkości

0
1447
źródło: Facebook/PetitsFoursCafe

W ostatnią sobotę otworzyły się nowe lokale dwóch popularnych miejsc. Petits Fours Café, do tej pory królujący przy ulicy Sienkiewicza, zaprasza do nowej siedziby na Wróblewskiego. Natomiast Bite a Donut można znaleźć nie tylko na ulicy Świętego Mikołaja – od tygodnia donuty czekają pod Arkadami.

Miłośnicy słodkości z pewnością ucieszą się na wieść o drugich lokalach. Oba miejsca serwują wysokiej jakości słodkości, które trudno odnaleźć gdziekolwiek indziej.

Bite a Donut serwuje – tak jak sama nazwa wskazuje – donuty. Pączki z dziurką wyglądają pysznie i takie są w istocie. BAD zaskakuje coraz to nowymi smakami, zdobywając gusta zarówno zwolenników klasyki, jak i bardziej szalonych połączeń. Syrop klonowy z bekonem? A może zwykły pączek z cukrem pudrem? Każdego dnia czekają inne smaki, o których lokal na bieżąco informuje. Przy Świętego Mikołaja można podejrzeć proces przyrządzania czy przyozdabiania donutów – trafiają do klientów świeże, jeszcze ciepłe. Nie doświadczymy tego w nowym lokalu, który jest mikroskopijnych rozmiarów – za to ma inne atuty. Jego największą zaletą jest świetna lokalizacja. Przechodzącym przez Świdnicką trudno oprzeć się donutom wyglądającym zza sklepowej witryny.

fot: źródło

Petits Fours Café przyzwyczaiło nas nie tylko do pysznych makaroników, ciast i deserów, ale również do wytrawnych śniadań i rzemieślniczych piw. Natomiast w niedawno otworzonym lokalu przeważać będą słodkości. Oprócz deserów kawiarnia serwuje lody od Krasnolóda, kawy, a także niebawem alkohole. Drugi lokal znajduje się w pobliżu Zoo, co też ma swoje odzwierciedlenie w wystroju – z sufitu wychylają się małe, białe małpki. Nie da się ukryć, że Petits Fours Café dba nie tylko o najwyższą jakość podawanych dań, ale również o estetykę wnętrza. Kawiarnia robi wrażenie, a oryginalny wystrój zachęcająco działa na klientów. Niemal na równi z pysznymi deserami.

Próbowaliście już słodkości od Petits Fours Café i Bite a donut? Macie szansę sprawdzić ich nowe lokale.

Od soboty działa już nasz drugi lokal, tuż przy ZOO♥️ Byliście już?Napiszcie z kim chcielibyście wpaść na Wróblewskiego 7 na kawę i deser, a my postaramy się zaprosić kilka par do nas?

Publisert av Petits Fours Café Mandag 25. mars 2019

Przeczytaj:

Ralph Kamiński laureatem 40. Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki

Dziady polsko-japońskie w Instytucie Grotowskiego.

W Toruniu powstanie Dom Królika!