Park Śniadaniowy w… Parku Andersa. Otwarcie już w maju.

0
719

„Chcemy zachęcić mieszkańców do wyjścia z domu i pooddychania świeżym powietrzem, zamiast siedzieć przed telewizorem” – tak tłumaczą swój pomysł organizatorzy. W każdy weekend wrocławianie będą mogli przyjść do parku i zjeść śniadanie na łonie natury. W ofercie będą zarówno zdrowe sałatki, jak i smaczna pizza. Otwarcie 12 maja. 

Niehandlowe niedziele to idealny czas na spędzenie czasu z rodziną. Za to wspólne posiłki to nieodłączny element tworzenia rodzinnej więzi. Z takiego założenia wyszli właściciele Parku Śniadaniowego oraz FoRest Baru przy ulicy Kamiennej 75. Chcą zachęcić mieszkańców do wyjścia z domu i z tej okazji zaprosili 20 kulinarnych wystawców, którzy serwować będą bardzo różnorodne produkty. Według zapowiedzi w Parku Śniadaniowym znajdziemy świeże owoce i warzywa, sery, mięsa, a także burgery i pizze.

Projekt zakłada także aktywność fizyczną. Dlatego wydarzeniami towarzyszącymi będą między innymi: warsztaty z psimi behawiorystami, oraz animacje dla dzieci. Pomysł wciąż jest rozwijany, dlatego organizatorzy otwarci są na propozycje innych firm gastronomicznych. Do Parku Śniadaniowego będziemy mogli przyjść w każdą niedzielę między 9 a 17.