Przed Magnolią powstało wesołe miasteczko [godziny otwarcia i ceny]

0
1789

Przed centrum handlowym Magnolia Park ruszył lunapark. Wśród atrakcji znajdziemy m.in. 30-metrowy diabelski młyn, karuzele i 3-poziomowa kolejka górska. Z wesołego miasteczka skorzystać można do przyszłej niedzieli (14 kwietnia). 

Karuzela Booster ma wysokość 40 metrów, a jej prędkość obwodowa to aż 100 km/h. Organizatorzy ostrzegają, że to rozrywka tylko dla odważnych, a przede wszystkim tylko dla dorosłych.  Oprócz prędkości, o zawrót głowy może przyprawić ruch gondoli, któe kręcą się „na zasadzie bączka”. Należy również przygotować się na jazdę do góry nogami. Najbardziej reprezentatywny jest jednak diabelski młyn, dzięki któremu można zobaczyć Wrocław z wysokości 30 metrów. Koło widokowe posiada 21 gondoli, w których zasiąść może cała rodzina. Przygotowano też wiele atrakcji dla dzieci. Są to m.in. karuzela wenecka, dmuchane zamki, autodrom, a także pałac dinozaurów.

To świetny sposób na połączenie wypoczynku na świeżym powietrzu ze sporą dawką niecodziennych emocji. – mówi Marta Kocik z Magnolia Park.

Lunapark będzie otwarty do 14 kwietnia. W dni robocze z atrakcji skorzystać można między godziną 13.00 a 21.00, za to w weekendy między 11.00 a 22.00. Ceny biletów wahają się od 10 do 30 złotych. Właścicielem lunaparku jest firma Robland.

Foto: mat. prasowy