Robert Biedroń przeprowadzi burzę mózgów z wrocławianami!

0
787

Robert Biedroń to wyjątkowo barwna postać na polskiej scenie politycznej. We wrześniu odwiedzi Wrocław. Co jest celem jego wizyty?

Od 2014 roku prezydent Słupska, wcześniej wiceprzewodniczący sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowiek, założyciel i prezes Kampanii Przeciw Homofobii. Robert Biedroń jest jednym z nielicznych polityków, którzy kojarzą się z wolnością, tolerancją, wrażliwością, walkami o prawa człowieka. Jest ekspertem unijnym w sprawach antydyskryminacyjnych. Nie bez powodu na plakacie informującym o spotkaniu polityk przedstawiony jest z rowerem – Biedroń przykłada wagę do dbania o środowisko. Pisaliśmy niedawno o akcji TU PIJESZ BEZ SŁOMKI, w którą również się zaangażował. Prezydent Słupska wystąpił w spocie, który edukuje i zachęca do rezygnacji ze słomek; jest to jedna z wielu inicjatyw społecznych, jaka zyskała poparcie polityka. Coraz większa popularnością cieszą się śluby, których udziela Robert Biedroń – na wolny termin czeka się nawet pół roku. W ostatni weekend aż 10 par jednocześnie zawarło związek małżeński, co było największą zbiorową uroczystością tego typu.

Publisert av Robert Biedroń Tirsdag 22. mai 2018

 

Dlaczego prezydent Słupska chce spotkać się z wrocławianami? Polityk odwiedza polskie miasta, aby porozmawiać z mieszkańcami o ich problemach, oczekiwaniach, pomysłach. Coraz częściej mówi się o kandydaturze Biedronia na prezydenta Polski. Czy do tego dojdzie?

Od lat jeżdżę po Polsce i spotykam się z Wami. Często słyszę, że jesteście niezadowoleni z sytuacji w kraju. Nie podoba Wam się, że obecna władza niszczy nasze państwo, ale jesteście również zmęczeni bezradnością opozycji. Mówicie mi, że nie macie na kogo głosować.

Jednak za każdym razem, gdy się z Wami spotykam, widzę w Was także olbrzymi potencjał – mnóstwo pomysłów na to, jak sprawić by w Polsce żyło się lepiej, a polityka wyglądała inaczej.

Właśnie o tym chciałbym z Wami porozmawiać! Spotkajmy się, by pomówić o tym, jaka jest Polska naszych marzeń. Zapraszam na Burzę Mózgów.

Do zobaczenia!

Robert Biedroń

fot: źródło

W ten sposób prezydent Słupska zachęca do rozmowy z mieszkańcami Wrocławia. Spotkanie  z politykiem odbędzie się 8 września w Ibis Styles Wrocław Centrum. Zainteresowani mogą się bezpłatnie rejestrować na stronie biedron-wroclaw.evenea.pl.

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! www.f7kulinarne.com/cennik/