Wrocław pod choinką

0
1012

Drobny śnieżek pokrywający wrocławskie ulice to bez wątpienia zwiastun zimy i nadchodzących świąt. Chociaż do Bożego Narodzenia pozostało już niewiele czasu, wciąż mamy szansę uniknąć chaotycznych i impulsywnych zakupów na ostatnią chwilę. Czym obdarować najbliższych? Prezentujemy kilka ciekawych, nietypowych pomysłów, które z pewnością spodobają się ludziom związanym z Wrocławiem.

Hunny Badger to marka stworzona z pasji urządzania wnętrz. Plakaty potrafią nie tylko ożywić każde wnętrze, ale również dodać mu charakteru. To świetny sposób, aby w najbliższym nam otoczeniu wyrazić swoje pasje, zainteresowania i poczuć się jak u siebie.tak o sztuce plakatu mówi założycielka Hunny Badger. Marka stawia nie tylko na propagowanie sztuki plakatu, ale również stara się dbać o środowisko. Autorka sprzedaje plakaty w wersji cyfrowej – dzięki temu nie musimy płacić za przesyłkę czy opakowanie. Po zakupie dostajemy wybrany plakat na skrzynkę mejlową i możemy go samodzielnie wydrukować, decydując się na wielkość wydruku, wybór papieru i koszty.  Pośród bogatej oferty można znaleźć plakaty nawiązujące do Wrocławia, przedstawiające miasto w ciekawej odsłonie.

Cena: 40 zł

fot: źródło

Grafiki od OLHIK również stanowią nietypowy pomysł na prezent, który pomoże urozmaić wnętrza. Na mapie Wrocławia w interpretacji Olgi Bugały-Kamińskiej znajdziemy Ostrów Tumski, Rynek, Halę Stuleci, Stadion, Muzeum Współczesne i kilka innych. Grafika jest żartobliwa i lekka – stanowi świetny upominek dla wrocławianina z zamiłowaniem do sztuki w takim wydaniu.

Cena: 29 zł

fot: źródło

Zegar Woodbi przedstawia panoramę Wrocławia. Został pomalowany farba do tablic, dzięki czemu można bez obaw pisać po nim kredą – umieszczanie notatek na zegarek jest całkiem sprytnym pomysłem. Nie musimy obawiać się denerwującego, głośnego tykania – twórca zapewnia, że zegar posiada cichy mechanizm.

Cena: 129 zł

fot: źródło

Zarys miasta zdobi także etui marki bewood. Case wykonano z drewna limbowego, a następnie wygrawerowano Wrocław. Całość została pokryta lakierem, stąd pewność, że drewno nie ulegnie zniszczeniu. Gadżet nie tylko wyróżnia się odwołaniem do Wrocławia, ale samą koncepcją wykorzystania drewna jako materiału. Etui jest eleganckie, precyzyjnie wykonane i oryginalne.

Cena: 99 zł

fot: źródło

Świąteczny kubek to jeden z najbardziej powszechnym upominków. A gdyby dodać mu nieco charakteru? Prezentowany kubek został zaprojektowany przez Joannę Tarkowską. Prosta grafika ukazuje wrocławskie dzielnice w otoczeniu Odry. Istnieje również opcja spersonalizowanie – twórcy na życzenie wyróżniają wybraną dzielnicę odpowiednim kolorem.

Cena: 36 zł

fot: źródło

Wszystkie upominki, nawiązujące do Wrocławia, to własnoręczne dzieła artystów. Oryginalność i wysokie wykonanie są gwarantowane – tak samo jak wsparcie niezależnej sztuki. Rzemiosło wymaga doceniania, a święta to idealny okres, kiedy możemy w nie zainwestować. Obdarujmy bliskich przedmiotami wykonany z sercem.

Przeczytaj również: Bezdomny znalazł torbę pełną pieniędzy! Co zrobił?

Nie wiesz jak ruszyć z biznesem? Dowiedź się tutaj!

Zajrzyj na naszą stronę f7city.pl

Zdjęcie główne: źródło