Występ Ani Wyszkoni na jubileuszowym koncercie Radia Wrocław

0
322
Anna Wyszkoni na jubileuszowym koncercie Radia Wrocław. Źródło: Twitter

To będzie piękna impreza z dwóch powodów. Po pierwsze: Radio Wrocław obchodzi jubileusz 75-lecia, po drugie: Anna Wyszkoni obchodzi w tym roku 25-lecie pracy artystycznej. To idealna okazja, żeby połączyć siły i zaśpiewać „Sto lat!”.

Już niebawem, 25 września w Sali Koncertowej Radia Wrocław odbędzie się wyjątkowy koncert jednej z najbardziej cenionych polskich wokalistek. W tym roku Anna Wyszkoni obchodzi jubileusz 25-lecia pracy artystycznej, a Radio Wrocław obchodzi jubileusz 75-lecia.

Czytaj: Budynek Concordia Design Wrocław uznany za najlepszy na świecie!

Artysta podsumuje ćwierć wieku na scenie. Podzieli się wspaniałymi historiami, wspomnieniami i oczywiście zaśpiewa swoje największe przeboje, jak chociażby „Czy ten pan i pani”, „Biegnij przed siebie”, „Wiem, że jesteś tam”, „Nie chcę cię obchodzić”, „Z ciszą pośród czterech ścian”, „Zapytaj mnie o to kochany”, „W całość ułożysz mnie” czy też „Oczy szeroko zamknięte”.

Każdy koncert Anny Wyszkoni jest bardzo elegancki i porywający. Piosenkarce towarzyszy 6-osobowy zespół pod kierownictwem jednego z najlepszych polskich gitarzystów, Marka Raduli.

W tym roku jesienią Anna Wyszkoni zaskoczy nas nową płytą z jej największymi hitami i kilkoma premierowymi utworami.

Koncert Anny Wyszkoni odbędzie się 25 września (w sobotę) o godzinie 19:00 w Sali Koncertowej Radia Wrocław.

Bilety do zdobycia tylko w konkursach w Radiu Wrocław.

Czytaj: We Wrocławiu powstanie pierwszy ośrodek leczenia otyłości